SATSBORD 3-delar, 1900-tal.

199320. SATSBORD 3-delar, 1900-tal.

Svarvade och skulpterade ben. Största bordet med utfällbara skivor max längd 102 cm, bredd 39 cm, höjd 58 cm. Mindre borden; 36 - 50 cm bredd, höjd 50 - 54 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 586