Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
198680. BERNHARD NEUMAN. Olja på pannå. Stilleben med blommor och äpple. Signerad B Neuman. Daterad -61.
« Tillbaka till föremålet