PARTI 8 TRACKBAND (stereo 8) musikkasetter. 30 st. Blandade artister. 1960- 80-tal.

197992. PARTI 8 TRACKBAND (stereo 8) musikkasetter. 30 st. Blandade artister. 1960- 80-tal.

Stereo 8, Track 8, musikkasetter med fyra spår för musik, bla Henry Mancini, Dan Andersson, tango, sex revyn
Analogt, magnetiskt lagringsmedium för ljud introducerat 1964
1 st kasettband medföljer.

Bruksskick
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kasettband medföljer.

Bruksskick
Ej funktionstestade.

Antal besök: 1 013