Vas, Kosta Boda, diam. 29 cm.
Fisk, glas, Kosta m.m.
Fiskar, 2 st, glas, troligen Vicke Lindstrand, längd ca. 20 cm.
Höjd 4 - 15 cm.
Slitage, repor.
Vas, Kosta Boda, diam. 29 cm.
Fisk, glas, Kosta m.m.
Höjd 4 - 15 cm.
Slitage, repor.