GLASFÖREMÅL, 6 st, bl.a. fat, Orrefors.

194995. GLASFÖREMÅL, 6 st, bl.a. fat, Orrefors.

Vas, Kosta Boda, diam. 29 cm.
Fisk, glas, Kosta m.m.
Fiskar, 2 st, glas, troligen Vicke Lindstrand, längd ca. 20 cm.
Höjd 4 - 15 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Kosta Boda, diam. 29 cm.
Fisk, glas, Kosta m.m.
Höjd 4 - 15 cm.

Slitage, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 662