194820. SERIETIDNINGAR, 22 st, Mandrake, Chock, Varulven, Stålpojken, Sputnik, Doktor Solar, Stålmannen, 1950-60-tal.
Mandrake, 6 st.
Chock, 2 st.
Varulven, nr 1 1972.
Sputnik, 3 st.
Doktor Solar Atommannen, nr 1 1967.
Stålmannen, 2 st.
Stålpojken, 8 st,1960-tal.
Slitage, text, skador. Ej genomgånget.