PARTI FIGURINER. Porslin. 10 st. Hundar. Bl. a Made in England.

192801. PARTI FIGURINER. Porslin. 10 st. Hundar. Bl. a Made in England.

Hundar av olika ras.
Pekinese märkt W R Midwinter Burslem English.
3 st hundar omärkta.
3 st märkta Import/Foreign.
Pudel märkt Japan.
Golden Retriever märkt Made in England.
Sittande airedale terrier märkt Terra Import.
Höjd från 14 cm till 3,5 cm.
Längd från 21cm till 9 cm.

Bruksskick.
Någon hund krackelerad i glasyren.
En hund med obetydlig svans nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hundar av olika ras.
3 st hundar omärkta.
3 st märkta Import/Foreign.
Pudel märkt Japan.
Höjd från 14 cm till 3,5 cm.
Längd från 21cm till 9 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 4 474