APOTEKSVÅG med vikter, Enhörningen Göteborg 1900-tal.

191202. APOTEKSVÅG med vikter, Enhörningen Göteborg 1900-tal.

längd 51 cm, bredd 16 cm, höjd 54 cm.

bruksslitage
viktsatsen ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage
viktsatsen ej komplett.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 991