SOFFBORD. Teak. 1950/60-tal. Med underliggande tidningshylla i rotting.

191081. SOFFBORD. Teak. 1950/60-tal. Med underliggande tidningshylla i rotting.

Höjd 55 cm
Längd 128 cm
Bredd på mitten 54 cm
Skiva i teak. Underrede i ek och flätad rotting.

Bruksslitage.
Nedslipad skiva med repor.
Skadad flätning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm
Längd 128 cm
Bredd på mitten 54 cm

Bruksslitage.
Nedslipad skiva med repor.
Skadad flätning.

Antal besök: 3 212