GOLVFIGURIN, porslin, Grand Danois, 1900-talets senare del.

191001. GOLVFIGURIN, porslin, Grand Danois, 1900-talets senare del.

Höjd 99 cm.

Slitage, nagg, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 99 cm.

Slitage, nagg, spricka.

Antal besök: 715