PENNOR, 4 st, bland annat Waterman's och Wahl Eversharp.

190454. PENNOR, 4 st, bland annat Waterman's och Wahl Eversharp.

Reservoarpenna 'Duo 7' samt stiftpenna, Waterman's.
Blyertspenna, Wahl Eversharp
Hänge/penna, insida av oädel metall, utsida i 18k guld, stämplad Mecan samt otydliga stämplad. Längd ca 6 cm. Vikt ca 3,2 gram.

Kraftigt slitage. Delar saknas. Gravyr på en penna samt hack och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blyertspenna, Wahl Eversharp

Antal besök: 732