TRATTGRAMMOFON, delar till, 2 st, 1900-tal.

189958. TRATTGRAMMOFON, delar till, 2 st, 1900-tal.

Tratt. Längd 57, diameter 49 cm.
Grammofon. Tyskland. Skyltmärkt.

Slitage och skador, delarna möjligen inte sammanhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 533