SATSBORD, 3 delar, jakaranda, Danmark, 1900-talets mitt.

189580. SATSBORD, 3 delar, jakaranda, Danmark, 1900-talets mitt.

Handskrivet på undersidan Made in Denmark
Längd 59, bredd 40,5, höjd 50 cm
Längd 47, bredd 40, höjd 44 cm
Längd 40, bredd 36, höjd 38 cm.

Repor samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 645