VÄGGRELIEFER, 2 st, keramik, Gustavsberg och Rörstrand, signerade.

188915. VÄGGRELIEFER, 2 st, keramik, Gustavsberg och Rörstrand, signerade.

Elefantmotiv, Lisa Larson, Gustavsberg, ca. 23x23 cm.
"Viking I", Inger Persson, Rörstrand, ca. 28x9 cm.

Viking med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Viking med smärre nagg.

Antal besök: 868