FIGURIN i gips. Rovfågel bemålad med bronsguld.

187495. FIGURIN i gips. Rovfågel bemålad med bronsguld.

Rovfågel sittande på sten, bemålad med bronsguld
Höjd 31,5 cm.

Bruksskick med avslag, repor och färgrinningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31,5 cm.

Antal besök: 816