SERVERINGSVAGN i teak. 1900-talets andra hälft.

185664. SERVERINGSVAGN i teak. 1900-talets andra hälft.

Serveringsbord på hjul med ett hyllplan och handtag
Hopfällbart
Höjd, 57,5 cm, höjd inklusive handtag, 64,5 cm
Bredd, 57 cm
Djup, 37,5 cm.

Genomgående skruv till krysstag saknas, 1 st
Bruksskick med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hopfällbart
Bredd, 57 cm
Djup, 37,5 cm.

Antal besök: 692