TABURETT Bambu, tidigt 1900-tal.

184818. TABURETT Bambu, tidigt 1900-tal.

69 x 62 x 34 cm.

tre ändstopp saknas, färgspill på dynan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 62 x 34 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 407