Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
HannoVerum
Konst
Grafik
182742. WAHL, CARLA. ”Sömnig plats.” Färgetsning/papper 39,5 x 29 cm R. u. Bleisign. och dat.: Carla val 86. L. u. ref.: ea (épreuves dartiste/repetitioner för konstnären). U.M. Betit.: sömnig plats. Inramad under glas i passe-partout.
« Tillbaka till föremålet