MODELLSKEPP, "Clipper 1872", 1900-tal.

181679. MODELLSKEPP, "Clipper 1872", 1900-tal.

Trä, segel i tyg.
Längd ca 70 cm, höjd ca 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä, segel i tyg.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 340