Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

18132. ASTRI EKENGREN-LARSSON. "Zinnior 3". Olja på pannå. Signerad och dat 1949.

44 x 40 cm.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 400 SEK

Slutar om: Sålt 20 maj 2012 kl. 20:54

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 17 maj 2012 kl. 13:05300 SEK
Föremålsnr
18132
Ort
Malmö, Sverige
Garpenhus

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
400 SEK
Utanför Sverige
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.