KOPPARFORM med hänklar. 1900-tal.

180956. KOPPARFORM med hänklar. 1900-tal.

Icke-förtennad form med två hänklar i mässing
Diameter, 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter, 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 750