TEATERKIKARE, PUDERDOSA samt SOLFJÄDER, 1900-talets första hälft.

180777. TEATERKIKARE, PUDERDOSA samt SOLFJÄDER, 1900-talets första hälft.

2 st teaterkikare varav en med etui.
1 st puderdosa med spegel
1 st solfjäder.

Slitage. Kikare med fägbortfall. Solfjäder med smärre skador i träet. Kikaretui med hårt slitage och skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st puderdosa med spegel
1 st solfjäder.

Antal besök: 650