SERVERINGSVAGN, 1960-tal.

180565. SERVERINGSVAGN, 1960-tal.

Fanerat med ek. Löstagbara brickor. Längd 60, bredd 46, höjd 65 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 747