SERVERINGSVAGN, Gerlinol, Tyskland, 1950-tal.

180547. SERVERINGSVAGN, Gerlinol, Tyskland, 1950-tal.

Kromad, ihopfällbar, hyllplan i plast med träimitationstryck, rullbar.
Längd 65 cm, bredd 42 cm, höjd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 2 043