FRIMÄRKSSAMLING.

180420. FRIMÄRKSSAMLING.

Årssatser från 1967-1981. Förstadagsbrev, Svenska stämplade frimärken, utländska frimärken, kilovara i frimärken från hela världen.

Vissa årssatser uppbrytna, kan fattas något frimärke, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
180420. FRIMÄRKSSAMLING.

Antal besök: 976