SKRIVBORD, senjugend, 1900-talets början.

176296. SKRIVBORD, senjugend, 1900-talets början.

Ek. Längd 125, bredd 62,5, höjd 77,5 cm.

Omfattande slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage, fläckar.

Antal besök: 643