176182. HANS J WEGNER. SOFFBORD ,Andreas Tuck, 1950/60-tal.
Teak och ekträ. Stämplat under skivan.Tidningshylla av rotting.
Längd:160cm. Bredd:50cm. Höjd.51cm.
Någon mindre repa på bordsskivan. i övrigt inga anmärkningar.
Hans J Wegner (1914–2007)