DIVERSE bland annat lejonmaskaron och ramar, 18/1900-tal.

175964. DIVERSE bland annat lejonmaskaron och ramar, 18/1900-tal.

Ramar, lejonmaskaron, ask med öppnare samt handskar.

Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks- och ytslitage.

Antal besök: 345