PARTI RETRO, 3 delar, bl.a Don Pedro kaffekokare, 1970-tal.

175250. PARTI RETRO, 3 delar, bl.a Don Pedro kaffekokare, 1970-tal.

Lockburk "Folklore", Turi design, Figgjo, Norge.
Plåtburk, IRA, Danmark
Don Pedro kaffekokare, Sverige.

Plåtburken med repor, övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtburk, IRA, Danmark

Antal besök: 1 297