MATSALSGRUPP, 5 delar, "Solna", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

173793. MATSALSGRUPP, 5 delar, "Solna", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Ek. Skyltmärkt.

Matbord, rund skiva. Diameter 120, höjd 75 cm. Tre extra skivor a 55 cm medföljer. Total längd med skivor 285 cm.

Stolar, 4 st.

Bruksslitage, torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Skyltmärkt.

Stolar, 4 st.

Antal besök: 2 194