KORNISCHER, 5 st, 1900-tal.

173784. KORNISCHER, 5 st, 1900-tal.

Förgylld. Längd 235 cm.
Förgyllda, ett par. Längd 159 cm.
Vitmålade, ett par. Längd 159 cm.

Bruksslitage och smärre skador, största kornischen med sprickor vid ornamentet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld. Längd 235 cm.

Antal besök: 437