HATT samt KÄPP med silverkrycka, 1900-talets första hälft.

173628. HATT samt KÄPP med silverkrycka, 1900-talets första hälft.

Längd käpp: 88 cm.

Hatt med slitage samt buckla. Käpp med slitage, märken, bucklor, repor. Käpp med monogramgravyr på handtag (MH). Hatt med hålslagna Initialer "MH" i foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd käpp: 88 cm.

Antal besök: 1 373