ATELJÉFOTOGRAFIER med mera, ca 390 st. 1800/1900-tal.

172442. ATELJÉFOTOGRAFIER med mera, ca 390 st. 1800/1900-tal.

Medföljer 6 st äldre album bland annat med dekor av kvinna samt ekorre.

Ej genomgångna, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 532