VASAMEDALJEN, 18k/23k guld, 8:e storleken, 1948.

172390. VASAMEDALJEN, 18k/23k guld, 8:e storleken, 1948.

Stämplad MJV Guld 1948.
Diameter ca 31 mm.
Vikt exkl band ca 29,4 gram.

Kantstött, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad MJV Guld 1948.
Diameter ca 31 mm.
Vikt exkl band ca 29,4 gram.

Kantstött, repor.

Antal besök: 3 658