PARTI GLAS, 22 delar, 1950-tal, Ettikettmärkta Kosta.

171959. PARTI GLAS, 22 delar, 1950-tal, Ettikettmärkta Kosta.

11 st portvinsglas, höjd 10,5 cm
11 st sherryglas, höjd 10, cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 017