MATSALSGRUPP, "Herrgården", 8 delar, Carl Malmsten, Bodafors.

168591. MATSALSGRUPP, "Herrgården", 8 delar, Carl Malmsten, Bodafors.

Vitmålat, brännmärkt. Skåp, 4 karmstolar, 2 stolar, bord. Skåp längd ca105, bredd 39, höjd 185 cm. Bord diameter 114, höjd 75 cm.

Gammal spröd stoppning i stolsdynorna, slitage på tyg. Repor, ytskador och fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 563