SOFFBORD, teak, design A.Hovmand Olsen, Mogens Kold, Danmark.

168161. SOFFBORD, teak, design A.Hovmand Olsen, Mogens Kold, Danmark.

Längd 150, bredd 49, höjd 50 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, slagmärken.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 024