Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16791. SKÅP, 2 st, industridesign, 1900-tal.

Längd 40, bredd 55, höjd 176 cm.

slitage, smärre skador, lås saknas.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 1 500 SEK

Slutar om: Sålt 1 maj 2012 kl. 13:00

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 1 maj 2012 kl. 12:44300 SEK
Föremålsnr
16791
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
Fönster

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
1 000 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.