REKLAMSKYLT, plåt, glas, "Wotan", C.T. Wiskott Breslau Berlin.1900-talets början.

166569. REKLAMSKYLT, plåt, glas, "Wotan", C.T. Wiskott Breslau Berlin.1900-talets början.

Två ljushållare på insidan. Höjd 40, bredd 54, djup 12 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 029