Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16615. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 112, bredd 54, höjd 59 cm.

Slitage.

Högsta bud: 400 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 30 apr 2012 kl. 16:00

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 29 apr 2012 kl. 21:47400 SEK
1 29 apr 2012 kl. 17:30300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
TF1
Föremålsnr
16615

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
600 SEK
Utanför Sverige
1 200 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.