Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16615. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 112, bredd 54, höjd 59 cm.

Slitage.

Högsta bud: 400 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 30 apr 2012 kl. 16:00

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 29 apr 2012 kl. 21:47400 SEK
1 29 apr 2012 kl. 17:30300 SEK
Föremålsnr
16615
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
TF1

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.