Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16545. PARTI KOPPAR samt MÄSSING, mestadels 1900-tal.

Bestående av bland annat glöggvärmare jugend, kannor, fat med mera.

Slitage. Skador.

Högsta bud: 600 SEK Utropspris: 1 000 SEK

Slutar om: Sålt 30 apr 2012 kl. 18:45

Budhistorik

BudgivareTidBud
4 30 apr 2012 kl. 18:42600 SEK
3 27 apr 2012 kl. 11:56500 SEK
2 21 apr 2012 kl. 14:46400 SEK
1 19 apr 2012 kl. 18:03300 SEK
Föremålsnr
16545
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H3

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
600 SEK
Utanför Sverige
1 200 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.