Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16499. SERVERINGSVAGN, Dinett, 1960/70-tal, Tyskland.

Brickor av laminat. Hopfällbar och på hjul. Längd 65, bredd 41,5, höjd 77 cm.

Slitage.

Högsta bud: 600 SEK Utropspris: 1 000 SEK

Slutar om: Sålt 28 apr 2012 kl. 12:30

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 A28 apr 2012 kl. 06:36600 SEK
1 28 apr 2012 kl. 06:36500 SEK
2 27 apr 2012 kl. 16:06400 SEK
1 18 apr 2012 kl. 07:17300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H16
Föremålsnr
16499

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
400 SEK
Utanför Sverige
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.