BANKFACK, ROSENGRENS, 1900-talets mitt/andra hälft.

164248. BANKFACK, ROSENGRENS, 1900-talets mitt/andra hälft.

Med 21 luckor, numrerade 201-221 bredd 33, djup 50, höjd 188 cm.
Låscylindrar saknas men går enligt uppgift att köpa genom Rosengrens.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 002