Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16327. SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

Brännmärkt Säffle Möbelfabrik Sweden.
Största mått Längd 61, bredd 40, höjd 48 cm.

Slitage.

Högsta bud: 605 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 25 apr 2012 kl. 19:00

Budhistorik

BudgivareTidBud
3 25 apr 2012 kl. 18:55605 SEK
2 24 apr 2012 kl. 09:42505 SEK
1 A24 apr 2012 kl. 09:42500 SEK
1 13 apr 2012 kl. 18:45300 SEK
Föremålsnr
16327
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H14

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.