Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16166. PARTI JÄGARATTIRALJER, 13 delar, 1900-tal.

Bestående av bla. Väska, hatt, patronbälte, litteratur, rengöringskitt.

Slitage.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 1 000 SEK

Slutar om: Sålt 26 apr 2012 kl. 12:30

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 26 apr 2012 kl. 08:17300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16166

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
400 SEK
Utanför Sverige
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.