Välkommen till Auctionet.com!

Vi är en marknadsplats där auktionshus från Sverige och Tyskland säljer möbler, konst, design- och samlarföremål.

Alla föremål är noggrant beskrivna och fotograferade av experter och har fasta transportpriser internationellt.

Läs mer om oss eller Dölj det här meddelandet

Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16166. PARTI JÄGARATTIRALJER, 13 delar, 1900-tal.

Bestående av bla. Väska, hatt, patronbälte, litteratur, rengöringskitt.

Slitage.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 1 000 SEK

Slutar om: Sålt 26 apr 2012 kl. 12:30 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 26 apr 2012 kl. 08:17300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16166

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
400 SEK
Utanför Sverige
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.