Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16166. PARTI JÄGARATTIRALJER, 13 delar, 1900-tal.

Bestående av bla. Väska, hatt, patronbälte, litteratur, rengöringskitt.

Slitage.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 1 000 SEK

Slutar om: Sålt 26 apr 2012 kl. 12:30

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 26 apr 2012 kl. 08:17300 SEK
Föremålsnr
16166
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.