SKÅP, vitmålat, Jugend, 1900-talets första hälft.

151318. SKÅP, vitmålat, Jugend, 1900-talets första hälft.

Höjd 203cm. Djup 44 cm. Bredd 90 cm.
Invändigt inredd med 4 hyllplan. En låda.

Bruksslitage. Senare bemålning.
Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverad och kompletterad.

Antal besök: 909