SKEDAR, 3+1+1 st, silver, Oskar Strömbergs Eftr Haparanda. 1930-tal.

150230. SKEDAR, 3+1+1 st, silver, Oskar Strömbergs Eftr Haparanda. 1930-tal.

Serveringssked, Oskar Stömbergs Eftr Haparanda, 1934, längd ca 21 cm.
Kaffesked, Oskar Stömbergs Eftr Haparanda, 1933, längd ca 11,5 cm.
3 st skedar, dekor av fisk och ren, Oskar Stömbergs Eftr Haparanda, 1931/1937, längd ca 12,5 cm.
Total vikt ca 96 gram.

Slitage.Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 96 gram.

Slitage.Gravyrer.

Antal besök: 1 057