SATSBORD (2) med intarsiainläggning, 1950/60-tal.

149700. SATSBORD (2) med intarsiainläggning, 1950/60-tal.

1 st bord.
Höjd 53 cm
Djup ca 38 cm
Bredd ca 42 cm

1 st bord.
Höjd 50 cm
Djup ca 33,5 cm
Bredd ca 33 cm

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st bord.
Höjd 53 cm
Djup ca 38 cm
Bredd ca 42 cm

1 st bord.
Höjd 50 cm
Djup ca 33,5 cm
Bredd ca 33 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 745