VÄGG-/BORDSLAMPA, Ewå Värnamo, sweden. 1900-talets mitt.

149080. VÄGG-/BORDSLAMPA, Ewå Värnamo, sweden. 1900-talets mitt.

Svart matterad plåt. Ställbar hals i mässing. Max längd 58 cm. Skärmens diameter 12,5 cm.

Bruksslitage, repor, bucklor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 790