BLOMBORD, troligen Tyskland, 1950-tal.

147923. BLOMBORD, troligen Tyskland, 1950-tal.

Bordsmonterad cirkelformad ställning i trä med olikfärgade platåer. Svartlackerad högblank bordsskiva. Benavslut och bårder i mässing.

Smärre bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 042