SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal.

147151. SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal.

Teak med uppsvängd sarg. Brännmärkt. Mått, Längd 122, djup 81, höjd 56 cm.

Smärre bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 664